ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 12:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   Dostu Düşmanı MSN`de Tanıyın :)
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Mar.2008 Pzt 00:18:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Dostumuz ve dostluklarimiz msn e kalmissa zaten durum  cok vahim :)

Tufan, tesekkurler paylasim icin.

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2008 Sal 18:35:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

züppppppppppeeeeeeeeeerr Hokkabaz cidden harika öğrendiğim iyi oldu çok çok teşekkürler bravo    

ey beni engelleyipte yüzüme engellememiş gibi bakanlar,ey benim yüzüme gülüpte beni msn de engellemiş olanlar sizlere sesleniyorum artık göreceksiniz gününüzü...  ( ya benim engellediklerim ne olcek peqi )   onlarada çözüm bulunsanıza

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2008 Sal 18:48:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hayat msn den ibarettir. başlığa aynı kişilerin yazması ilginç. forum ve chat örneği

taqsimlee

taqsimlee resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eki.2008 Per 18:11:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·LadyTron· :
Kızın günahını almışım. Kız dün akşam oturum açtı. Ben de utandım kendimden.  Rezillik.
Ama sadece web görünümü görünüyordu ilk başta. Şimdi her ikisi de görünüyor. Engeli mi kaldırdı ne ? Hüffff  :D

Arkadaşı anllattığı şekilde sizi engelliyen yada silen kişileri araçLar üzerinden Sil butonu aktüf yada aktif olmamasıyla alakası yoktur... aktiF olmama nedeni farklı sebepleri vardır ßunların bilindik şekilleride: Dmsn messenger kullanan Kullanıcıları Hiç bi şekilde Sil butonunu aktif göremessiniz... Sil butonun aktif olmamasının diğer bi nedenide hotmailin eğer güncel servis servisine abone diilseniz Yani size hemen hemen 1 ve ya 2 ayda bi gönderilen Linke giriş yapmassanız ve diğer yapmıyanlarda da Sİl butonunu aktif göremessiniz... tabi Güncelleştirme Servisleriniz otomatik olarak yapılıyosa bu maile ve içindeki linke ihtiyaç duymassınız

Son olarak Engelliyen kişiyi görsen ne olcak bilsen ne olcak :S

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir